Brad Pitt onun kılığına girdi, Başkan Trump’la dalga geçti

ünlü film yıldızı Brad Pitt, ABD’de Corona Virüsle mücadelede bir numaralı isim Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Başkanı Dr. Anthony Fauci’yi canlandırdı. İzleyenleri gülmekten kıran Pitt, ABD Başkanı Donald Trump’la dalga geçti.

Brad Pitt onun kılığına girdi, Başkan Trump’la dalga geçti

Brad Pitt, ABD’de uzun zamandır devam eden ve ünlülerin de katıldığı komedi programı ‘Saturday Night Live’a katıldı.  Dr. Anthony Fauci’yi canlandıran ünlü oyuncu, ABD Başkanı Tramp'ın koronavirüs nedeniyle yaptığı açıklamalarla dalga geçti. 

SNL": Brad Pitt's Anthony Fauci tackles coronavirus misinformation ...

Pitt programda “Virüsle ilgili birçok yanlış bilgi ortalıkta dolanıyor ve bu akşam sizlere Başkan’ın virüsle ilgili ne demek istediğini açıklamaya çalışacağım” dedi. Başkan Trump’ın Corona Virüs aşısının bulunmasıyla ilgili “göreceli olarak yakında” sözünü yorumlayan Brad Pitt, “İlginç bir ifade, dünyanın bütün geçmişi de göreceli bir süre, o zaman tabii ki aşı da hızlı bir biçimde bulunacak” dedi.

BAŞKAN TRUMP: "VİRÜS BİR GÜN MUCİZEVİ ŞEKİLDE KAYBOLACAK"

Başkan Trump’un Corona Virüsle ilgili “bir gün içinde mucizevi şekilde kaybolacak” sözlerine ise Brad Pitt “Mucizeler harikadır ama yine de mucizeler plan A olmamalıdır” dedi. Başkan Trump’un “Testler çok güzel” sözüne ise Pitt, “Güzeldir tabii eğer güzellik anlayışınız bir çubuğun beyninize sokulması ise” ifadelerini kullandı.

Brad Pitt onun kılığına girdi, Başkan Trump’la dalga geçti

PITT: "ASLINDA NE OLDUĞUNU BİLİYORUZ"

Dr. Anthony Fauci canlandırmasında Brad Pitt, Başkan Trump’un “Corona Virüsün ne olduğunu bilmiyoruz” sözlerine ise “Aslında ne olduğunu biliyoruz” dedi.  Programın sonunda “Gerçek Dr. Fauci’ye, sakinliğiniz ve açık sözlülüğünüz için teşekkür ediyorum” diyerek peruğunu ve gözlülüğünü çıkarttı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER