Alişan ve ailesi trafik kazası geçirdi! Alişan kaza anını anlatırken gözyaşlarını tutamadı

Alişan sahne adıyla bildiğimiz Serkan Burak Tektaş, ailesiyle birlikte kaza yaptı.

Alişan ve ailesi trafik kazası geçirdi! Alişan kaza anını anlatırken gözyaşlarını tutamadı

Ünlü şarkıcı Alişan, eşi, oğlu ve oğlunun bakıcısının bulunduğu cip ile seyahat halindeyken saat 15.00 sıralarında İstanbul-İzmir Otoyolu'nun Saruhanlı ilçesi Çerkez Osmaniye Mahallesi yakınlarında sağ ön aksının kırılmasıyla birlikte takla atarak kaza yaptı. Olay sırasında Alişan ve ailesi yara almazken Alişanın oğlunun yabancı bakcısı yaralandı. Yoldan geçen diğer araç sürücülerinin ihbarı üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edilmesiyle yaralanan bakıcı ve alişan ailesiyle birlikte hastaneye kaldırıldı.

Tedavilerinin bitmesiyle hastaneden çıkan Alişan ve eşi kordu dolu anları anlatmakta zorlandı.
Gazetecilere yaptığı açıklamada, yolda seyir halindeyken ne olduğunu anlamadan aracın bariyerlere çarptığını ve devrildiğini söyleyen . Alişan, "Büyük şok yaşadık, ölümden döndük. Hayatımda ilk kez kaza yapıyorum. Verilmiş sadakamız varmış. Sonra gördük ki aracın aksı kopmuş. Böyle bir aracın aksı nasıl kopabilir, hayret ediyorum." diye
konuştu.
Alişan ailesiyle trafik kazası geçirdi! İşte kaza yerinden ...

Gazetecilere açıklama yapan Alişan, "Dümdüz yolda giderken bir anda dumanlar geldi, lastik fırladı, sağa sola savrulup bariyerlere çarptık. Sonra takla attık. Tek düşündüğüm takla atarken birine bir şey olmamasıydı. Sonra araba ters düştü. Eşim Buse'ye baktım, o iyiydi, sıkışmıştı. Polisi aradı. Hemen tekmeyle camı kırıp, kapıyı açtım. Hemen oğlumla bakıcıyı aldım. Çok şükür onlarda bir şey olmadığını gördüm. Sonra arabanın haline bakınca, o arabadan sağ çıkmamız Yüce Allah'ın takdiri. Arayan, soran ilgilenen herkese çok teşekkür ediyorum." dedi.
Son dakika Alişan kaza yaptı! Eşinin ve çocuğunun içinde olduğu ...
Ünlü şarkıcı, kaza sırasında bakıcının, oğlunun bulunduğu bebek koltuğuna kapanarak oğlunu koruduğunu, oğlunun yara almadan kazayı atlattığını anlatan  gözyaşlarını tutamayarak, "Belki de oğlum Burak'ın hayatını bakıcımız kurtardı. O bizim canımız. Onun da boynunda ufak bir kas yırtığı var. Onun da dışında çok şükür bir rahatsızlığımız yok. Şimdi İstanbul'a dönüyoruz." ifadesini kullandı.

Alişan ile Buse Varol çiftinin çocuklarının yabancı uyruklu bakıcısı da tedavisinin ardından taburcu edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER