Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlayacak? Müge Anlı ekranlara döneceği tarihi açıkladı

Ekranların fenomen programı 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' Koronavirüs nedeniyle ekranlara ara vermişti. Tüm sevenlerinin dört gözle beklediği haber geldi. Müge Anlı ne zaman tv ye döneceğini açıkladı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlayacak? Müge Anlı ekranlara döneceği tarihi açıkladı

Koronavirüs nedeniyle programa ara veren Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yayından kaldırıldığı haberleri ile gündeme gelen Müge Anlı'dan açıklama geldi.

Yüksel Aytuğ'a konuşan Müge Anlı, "Programın yayından kaldırılmasına şaşıranlara şaşırıyorum. Ülkede şehirlerarası ulaşım yok, sokağa çıkma yasakları var. Müthiş tedbirler alındı. Benim stüdyoma her gün Türkiye'nin her yerinden 50 kişinin girip çıkması lazım. Ben oradaki ileri yaşta olan danışmanlarımı bile kullanamıyorum sokağa çıkma yasağından dolayı. Ben tek başıma orada çıkıp ne yapacağım. Benim programlarım öyle video konferanslarla, uzaktan yapılabilecek bir program değil ki" dedi.

Müge Anlı canlı yayında rekor yardım topladı - Internet Haber

"RAMAZAN BAYRAMI SONRASI PROGRAMA BAŞLAYACAĞIM"

Büyük bir fedakarlık göstererek salgının ilk günlerinde yapıma devam ettiğini dile getiren Anlı, "İzleyicilerimle salgının ilk günlerinde buluşmaya devam ettim. Ta ki programı gerçekleştirme olanağı kalmayana kadar. Hangi dizi, hangi program kaldı ki televizyonda ben Müge Anlı'yı devam ettirebileyim. Buna imkan var mı? Direnebildiğimiz yere kadar direnip programı sona erdirmek zorundaydık. Bundan daha doğal bir şey olabilir mi? Ramazan Bayramı'ndan sonra durum elverişli olursa, tedbirler biraz gevşetilirse o zaman tabi ki sosyal mesafe kurallarına uyarak bütün fedakarlığımla bu programa başlayacağım" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER