Kendimi korumak zorunda kaldım!

Ankara'da, trafikte tartıştığı kişilerin saldırısına uğradığı öne sürülen, üzerine gelen 3 kişiyi tekme ve yumruklarla 30 saniye içinde yere düşüren kick boks sporcusu Ümit Ö. (26) , "Dövme niyetinde değildim, sadece kendimi korudum" dedi.

Kendimi korumak zorunda kaldım!

Keçiören ilçesindeki Ufuktepe Mahallesi’nde meydana gelen olay şu şekilde oldu:  Yıllardır kick boks yapan Ümit Ö, evine giderke n beyaz bir araç yolda kırmızı bir araçla dalaştığını gördü.ve yanlarından sürüp gitti. Ümit ö,yanlarından geçtikten sonra tartışan araçtakiler Ümit Ö ye kafayı taktı, arabayı üzerine kırıp erkasına geçti, uzunları yaktı. Önüne geçti, arabayı önüne kırdı. Daha sonra indi, bağırmaya çağırmaya başladı.Ümit Ö, kavga etmemek için arabadan inmedi.

Trafikte kendisine saldıran 3 kişiyi 30 saniyede yere serdi: Dövme ...

Saldırgan elini savurunca Ümit Ö'nün dudağına geldi ve dudağı patladı. Buna rağmen Ümit Ö'nün tepki vermemesine karşı saldırganlar onu evine kadar takip ettiArtık kendisini koruması gerektiğini düşünerek saldırganlara kick boks uygulararak üçünü birden alt eden Ümit Ö, O arkadaşları da tanımam etmem, ilk defa gördüm. Trafik magandalığı dedikleri bu olsa gerek. İnsanlara sataşmak için bahane arıyorlar. Ama bu sefer yanlış kişiye çattılar. Bunun da farkına varmışlardır umarım. Hiç kimseyi dövme niyetinde değildim, ben kendimi korudum.”  dedi.

Trafikte Tartıştığı Kişilerin Saldırısına Uğrayan Kick Boks ...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER