'10 Milyon Liram Olsa Müziği Bırakırım' Diyerek IBAN'ını Paylaşan İrem Derici'nin Hesabına Para Yağdı!

Ünlüler dünyasının en dobra isimlerinden biri olan İrem Derici katıldığı programda 10 milyonum olsa müziği bırakırım demesinin ardıdan hesabına para yağdı.

'10 Milyon Liram Olsa Müziği Bırakırım' Diyerek IBAN'ını Paylaşan İrem Derici'nin Hesabına Para Yağdı!

Katıldığı O Ses Türkiye yarışmasının ardından yıldızı parlayarak pop dünyasının sayılı seslerinden biri olan İrem Derici oldukça ilginç şeyler yaşadı. Karantina günlerinde sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamalar ile adından sık sık söz ettiren İrem Derici önceki gün 2. Sayfa programına katılarak, "10 milyon lirası olursa mesleği bırakacağını" söylemişti.

İrem Derici kimdir, kaç yaşında? İrem Derici biyografisi - Magazin ...

İrem Derici, geçtiğimiz gün Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş'ın instagram yayını 'Mucbir Sebepler'e katıldığı sırada kendisinme bu sözlerin hatırlatılması "Valla bırakırım. Hatta IBAN vereyim, o parayı yollasınlar, müziği bırakayım" diyerek hesap numarasını vermesi üzerine Dericinin hesabına para yağdı.

İrem Derici, geçtiğimiz gün Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın Instagram yayını 'Mücbir Sebepler'e katıldığı sırada kendisine bu sözlerin hatırlatılması üzerine "Valla bırakırım. Hatta IBAN vereyim, o parayı yollasınlar, müziği bırakayım" diyerek hesap numarasını verdi.

Bunun sonrasında  Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın Instagram yayını 'Mücbir Sebepler'e katıldığı sırada kendisine bu sözlerin hatırlatılması üzerine "Valla bırakırım. Hatta IBAN vereyim, o parayı yollasınlar, müziği bırakayım" diyerek hesap numarasını vermesi üzerine Dericinin hesabına para yağdı.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2020, 20:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER