Ankara Büyükşehir’den halka önemli uyarı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Mansur Yavaş, genel sekreter ile belediye bürokratlarının adları kullanılarak yardım kampanyası adı altında para istendiğini belirterek Ankaralı vatandaşlara dikkatli olmaları ile ilgili uyarıda bulundu.

Ankara Büyükşehir’den halka önemli uyarı

Ankara Büyükşehir’den halka önemli uyarı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Mansur Yavaş, genel sekreter ile belediye bürokratlarının adları kullanılarak yardım kampanyası adı altında para istendiğini belirterek Ankaralı vatandaşlara dikkatli olmaları ile ilgili uyarıda bulundu. Ankara Büyükşehir’den halka önemli uyarı.

Dolandırıcıların Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, genel sekreter bir de belediye bürokratlarının adı kullanılarak para toplamaya çalıştıkları ortaya çıktı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden gelen açıklamada, “Bazı art niyetli şahısların Başkanımız Sayın Mansur Yavaş, Genel Sekreterimiz ve Belediye bürokratlarımızın ismini kullanarak yardım kampanyası adı altında vatandaşlarımızdan para talep ettikleri belirlenmiştir. Büyükşehir Belediyemizin yardım kampanyasına ait tek internet adresi ‘www.ankaratekyurek.com’ dur. Belediyemiz haricinde iletilen kısa mesajlara ya da başka internet sitelerine itibar edilmemesini önemle rica ederiz” dendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER