Başkentte Yardımlaşma Zirvede

Aşevinde, profesyonel ekipler tarafından gün aşırı hazırlanmakta olan sıcak yemekler, belediye ekiplerince ihtiyaç sahibi olan ailelerin evlerine kadar ulaştırılıyor.

Başkentte Yardımlaşma Zirvede

Başkentte Yardımlaşma Zirvede

Aşevinde, profesyonel ekipler tarafından gün aşırı hazırlanmakta olan sıcak yemekler, belediye ekiplerince ihtiyaç sahibi olan ailelerin evlerine kadar ulaştırılıyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmak istediklerini ve olmaya çalıştıklarını ifade eden Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, “İlçemizde yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik en üst noktada. Belediyemize ait aşevimiz sayesinde ilçemizde büyük bir sosyal yardımlaşma örneği göstermekteyiz ve ilçemizde bulunan hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarını teslim alıyoruz. Yemeklerimizi titiz, hijyenik ve sağlıklı ortamlarda hazırlayarak, ihtiyaç sahibi ailelerimizle buluşturuyoruz” şeklinde konuştu.

Spor Salonlarına Davet Ediyorum

Pursaklar Belediyesi çok amaçlı spor sahası içerisinde öğrencilerin çim hokeyi çalışmalarını da yakından izleyen Başkan Çetin, çocukların çekişmeli mücadelesine tanıklık etti. Tüm gençleri spor yapmaya davet eden Başkan Ertuğrul Çetin, “Güzide gençlerinin evde bilgisayar, televizyon başında vakit harcamaları yerine Pursaklar’a kazandırmış olduğumuz spor alanlarından faydalanmaya davet ediyorum” diye konuştu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER