Başkent ekipleri tam gaz hazırlanıyor

Ankara’nın iki Süper Lig takımı da salgın sonrası tam motive olmuş şekilde çalışmalarını sürdürdü

Başkent ekipleri tam gaz hazırlanıyor

Koronavirüs nedeniyle ara verilen liglere normalleşme sürecinde geri dönüldü. Takımlar antremanlarına dönerken Ankaranın iki güçlü takımı olan Gençler birliği ve Ankaragücü, rakiplerine karşı iyi bir çalışma içerisinde. Başkent'in güçlü takımları, kalan 8 maçta da istedikleri sonuçları alıp ligi tamamlayabileceği en iyi yerde bitirmek için hazırlıklarını sürdürüyor. 

Gençle birliği ve Ankaragücünde durumlar şöyle;

Gençlerbirliği: Salgın sonrası yapacağı ilk maçı yarın evinde İttifak Holding Konyaspor karşısında olan Gençlerbirliği hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nnde yaptıkları antremanda  oyuncular, taktik ağırlıklı çalışmalarını yaptılar. İdmana pas koordinasyon çalışması ile başlayan futbolcular, tam saha ve yarı sahada çift kale maç oynadı. Teknik direktör Hamzaoğlu, "Aradan sonra kendinizi bırakmayı lig daha bitmedi. Konya maçını yenip moralimizi sağlam tutalım" diyerek motive ediyor.

Antrenman Günlüğü (12.12.2019) – Gençlerbirliği

Ankaragücü: Lige dönüş sonrası Gaziantep ile karşılaşacak Ankaragücü, hazırlıklarını eksik de olsa sürdürmeye çalışıyor. Isınma hareketleriyle başlayan antreman Teknik direktör Mustafa Reşit Akçay yönetiminde sürdürülüyor.  Takımın Adaptasyon ve taktik çalışmalarla da tamamladığını dile getiren Akçay,  kalan 8 haftada tam konsantre olup takımı ligde tutmaları gerektiğini ifade ederken, hem mental hem de fiziki açıdan hazır olmaları için elinden geldiğini yaptığı belirtildi.  

MKE Ankaragücü'nün antrenman sahası yenilendi - Son dakika MKE ...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER