ANKARAGÜCÜ'NÜN OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YARIN

MKE Ankaragücünün klübünün olağanüstü kurulu yarın yapılacak. Genel kurul yarın Necmettin Erbakan Kongre merkezinde 14.00 de gerçekleşecek.

ANKARAGÜCÜ'NÜN OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YARIN

Süperligde MKE Ankaragücü kurulu'nun olağanüstü kurulu yarın gerçekleştirilecek. Kulüpten yapılan açıklamaya göre 5 Şubatta, Ankaradaki N ecmettin Erbakan Kültür Merkezinde gerçekleştirilmesi planlanan olağanüstü genel kurul yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelenmişti.

ÇOĞUNLUĞA BAKILMASIZIN YAPILACAK

Olağanüstü genel kurul yine aynı yerde bu sefer yoğunluğa bakılmaksızın yapılacak. Genel kurul ile dernek tüzüğünün ilgili maddelerinde ihtiyaç duyulan değişikliklerin görüşülerek tüzük tadilatının yapılması amaçlanıyor.

ANKARAGÜCÜ FENERBAHÇE MAÇININ HAZIRLIKLARI BAŞLADI

MKE Ankaragücü Süperligin 22. haftasında 15 Şubat Cumartesi günü sahasında Fenerbahçe ile oynayacağı maçın hazırlıkları başladı. 

 Beştepe Tesisleri’nde teknik direktör Mustafa Reşit Akçay yönetiminde yapılan antrenmana ısınma hareketleriyle başlayan futbolcular, daha sonra pas çalışması gerçekleştirdi.

Başkent ekibi antremanın ana bölümünde ise çift kale maç yaptı. Korcan Melikay, Michal Pazdan ve Mahmut Akan antremanda yer almadı.Antremanı yönetim yönetim kurulu üyeleri izledi. 

MKE Ankaragücü antremanları yarın da devam edecek.   

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER