SURVİVOR ÜNLÜLER-GÖNÜLLÜLER TAKIMI BELLİ OLDU

Türkiye'nin en çok sevilen yarışma programı Survivor'un takımları belli oldu

SURVİVOR ÜNLÜLER-GÖNÜLLÜLER TAKIMI BELLİ OLDU

YAKINDA EKRANLARDA

'Survivor 2020 ne zaman başlayacak?' sorusunun yanıtı, sevilen yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanmaya devam eden konular arasında yer alıyor. Yakın zamanda başlayacak olan Survivor 2020'de yarışacak olan yarışmacılar belli olmaya başladı. Peki, Survivor 2020 ne zaman başlayacak? Survivor yarışmacıları kimler?

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor ünlüler gönüllüler 16 Şubat Pazar günü ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Survivor 2020'ye kısa süre kala Acun Ilıcalı Survivor kadrosunda yer alacak olan isimleri duyurdu.

İŞTE ÜNLÜLER TAKIMI

Survivor bu sezonki takımında Murat Barış Yağcı, Mert Özal, Şaziye Üvegin Üzer, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Aycan Yanaç, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut gibi isimler yer alacak.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI'NDAKİ YARIŞMACILAR KİMLER?

Survivor gönüllüler takımında ise Yasin Obuz, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Makbule Günaydın, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, Burak Yurdugör yarışacak

GEÇEN YILLARIN ŞAMPİYONLARI

014 yılında yapılan Survivor Ünlüler-Gönüllüler konseptinde finale kalan Gökhan Keser ikinci, Turabi Çamkıran Şampiyon olmuştur.

2015 yılında yapılan Survivor All Star yarışmasında finalede olan Merve Aydın ikinci, Turabi Çamkıran ise 2.kez Gönüllülerin Şampiyonu olmuştur.

Sonrakı yılda ise Survivor 2016 Ünlüler-Gönüllüler konseptine finale kalan Serkay Tütüncü ikinci, Çağan Atakan Arslan şampiyon olmuştur.

2017 yılında finale kalan Adem Kılıççı ikinci, Ogeday Girişken Şampiyon olmuştur.

2018 yılında geldiğimizde ise Survivor All Star-Gönüllüler konsepti olmuştur, daha sonra ise bu konsep değiştirilerek Survivor Ünlüler-Gönüllüler konsepti olmuştur, ve bu senede Damla Can altıncı, Turabi Çamkıran beşinci, Hilmi Cem İntepe dördüncü, Anıl Berk Baki üçüncü, ve son finale kalan Nagihan Karadere ikinci Adem Kılıççı All Star Şampiyonu olmuştur.

2019'da ise Survivor Türkiye - Yunanistan konseptinde kazanan Yusuf Karakaya olmuştur.

Oldukça iddialı yarışmacıların yarıştığı survivor 2020 'nin ekranlarda olacağı yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı tarafından duyuruldu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER