Survivor Barış Murat Yağcı Birce Akalay'ın yıllardır küs olduğu kuzeni çıktı

Survivor yarışmacısı Barış Murat Yağcı, Birce Akalay'ın kuzeni çıktı.

Survivor Barış Murat Yağcı Birce Akalay'ın yıllardır küs olduğu kuzeni çıktı

TV 8 de senelerdir yayın yapan ve oldukça geniş izleyici kitlesi bulunan Survivor yarışmasında bu yıl yarışan ve izleyicileri performansı ve efendiliği ile etkisi altına alan Barış Murat Yağcı, Oyuncu Birce Akalay'ın kuzeni çıktı. Fakat edinilen bilgilere göre ikili, 3 senedir birbirleriyle görüşmüyor. 

Bir dönem televizyon ekranlarında yayımlanan Şevkat Yerimdar, Kiralık Aşk gibi dizilerle adından söz ettiren Barış Murat Yağcı, şimdilerde TV8 ekranlarında yayımlanan Survivor yarışmasında fırtınalar estiriyor. 

Son olarak Ünlüler takımındayken Gönüllüler takımına geçen Barış Murat Yağcı, Survivor yarışmasından ziyade ünlü kuzeni ile gündeme geldi. Star Tv ekranlarının favori dizisi Babil'de İlay karakterine hayat veren Birce Akalay ile Survivor Barış Murat Yağcı'nın kuzen olduğu ortaya çıktı.

Kuzen olan Barış Murat Yağcı ve Birce Akalay'ın ise 3 yıldır birbirleri ile görüşmedikleri, küs oldukları öğrenildi. İddialara göre, Yağcı ve Akalay aileleri ile beraber 3 sene önce Paris'e tatile gitmişler. Fakat o tatil ikilinin arasını açmış, tatil dönüşü her iki taraf bir daha bir araya gelmek istememiş. 

Barış Murat Yağcı kimdir?

Barış Murat Yağcı, 1991 yılında İzmir’de doğmuştur. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalan Barış Murat Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır. 

1.92 cm gibi uzun bir boya sahip olan genç yarışmacı Best Model of Turkey yarışmasına katıldı ve birinci seçildi ve oyunculuk eğitimi aldı. İlk dizisi olan Kocamın Ailesi’yle oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı ve yavaş yavaş tanınmaya başlandı.Son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırdı. Barış Murat Yağcı, oyuncu Birce Akalay'ın kuzenidir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER