Dominikten getirilen Survivor yarışmacıları yurda yerleştirilerek karantinaya alındı

Surviyor 2020 yarışmasında elenen yarışmacılar dominikten ülkemize getirilip Maltepe Mimar Sinan Erkek Öğrenci Yurdu’nda karantinaya alındı.

Dominikten getirilen Survivor yarışmacıları yurda yerleştirilerek karantinaya alındı

Ekranların fenomen yarışması Survivor'un, senelerdir Dominik Cumhuriyetinde çekimleri yapılıyor. Son dönemlerde koronavirüs nedeniyle yurtdışlarına giriş çıkışların kapatılması ile elenen yarışmacıların ne yapacağı, ülkemize dönüp dönemeyeceği merak konusu olmuştu. Ekip dün saat 17.30 da Dominik Cumhuriyetinden Türk Hava Yollarına ait uçakla ülkemize getirilen ekip,Ekip, koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanacak olan 14 günlük karantina için Maltepe’de bulunan Mimar Sinan Erkek Öğrenci Yurdu’na yerleştirildi.

d23

Getirilen 113 kişilik ekip havaalanından 5 özel otobüs ile Maltepe'de bulunan Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Mimar Sinan Erkek Öğrenci Yurdu'na getirilerek 15gün boyunca karantinada kalacakları bildirildi. Ekibe polis araçları eşlik etti. Saat 20.00 sıralarında yurda gelen ekip, otobüslerden valizlerini alıp odalarına çıktı.Yurda yerleştirilmesi havadan görüntülenen "Survivor 2020" yarışması ekibinde yer alan 110 kişi, burada yurt personeli tarafından karşılandı.Survivor'dan elenen ve yurda dönen yarışmacılar; Meryem Kasap, Ceyhun Jay, Aşkım Burçe, Burak Yurdugör, Parviz Abdullayev, Ezgi Hocaoğlu, Gizem Birdan ve en son yaşadığı sakatlık nedeniyle elenen Ersin Korkut

s1

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2020, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER