KÜNYE

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Mehmet Kurt
(mehmetkurt@ankaragundem.com.tr)

Haber Müdürü / News Director

Mehmet Kurt
(mehmetkurt@ankaragundem.com.tr)

Haber Editörleri / News Editors

Betülhan Parlak

(betulhanparlak@ankaragundem.com.tr)


İbrahim Maral

(ibrahimmaral@ankaragundem.com.tr)
 

Gece Editörleri / Night Shift Editor
Cemal Keskin

(cemal keskin@ankaragundem.com.tr)

Reklam Yöneticisi / Advertising Manager
Semih Soylu
(reklam@ankaragundem.com.tr)

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av. Taner Altun

Yazılım/Software
Te Bilişim 

Yer Sağlayıcı / Location Provider
Te Bilişim

Adres / Adress

     Kızılırmak, Dumlupınar Blv. No:3, 06520 Next Level Plaza, Çankaya/Ankara

bilgi@ankaragundem.com.tr

 

İletişim Mail / Contact Mail
(bilgi@ankaragundem.com.tr)

Sitede yer alan yorumlar ve köşe yazılarının sorumlulukları yazarlarına aittir. Ankaragundem.com.tr yorum ve köşe yazılarının sorumluluğunu almamaktadır.

Gizlilik Politikası 
Ankaragundem.com.tr tüm hakları saklıdır. Site bünyesinde yer alan kod, haber, yazı, resim, ses dosyaları, videolar, röportajlar, dizayn, tasarım ve materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Site içerisinde bulunan içerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz.Ankaragundem.com.tr basın yayın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte, aynı zamanda özgün habercilik ilkesi ile habercilik sunumu gerçekleştirmektedir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site ismi harici linklerin sorumluluğunu almaz ve yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumlu olarak tutulmaktadır.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Ankaragundem.com.tr  however, sometimes the ankaragundem.com.tr uses third parties to process your information.
Ankaragundem.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Ankaragundem.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Ankaragundem.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of thand Ankaragundem.com.tr its services. When you use Ankaragundem.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the Ankaragundem.com.tr cookies section of our full PrivacyPolicy.

HAKKIMIZDA

   Ankaragundem.com.tr ; Yurt içi ve Yurt dışı gündemine dair güncel olarak haberler sunmak ve internet kullanıcılarını kolay şekilde doğru habere ulaştırmak amacıyla oluşturulmuş haber portalıdır. Yurtiçi, dış basın, ekonomi, spor, magazin, sağlık, teknoloji, kültür ve sanat, müzik ve benzeri bir çok kategoride haberler sunulmaktadır.

   Yayın ilkelerimizin önceliğinde tarafsız habercilik ilkesi bulunmaktadır. Benimsediğimiz bu politika ile birlikte haberlere konu olan olaylar veya haberlerde adı geçen şahıs, kurum ve kuruluşlara tarafsızlık ile yaklaşılmaktadır. Asla yapılan haberler üzerinden manipülasyon yaratmak, haberleri değiştirmek ve farklı bir algı yaratmak gibi bir niyet içerisinde olmamız mümkün değildir.

   Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tamamı ile uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Bizler, haberi aktaran kişiler olarak görevimizin; okurları yönlendirmek veya habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak olmadığını düşünüyoruz. Daha açık bir ifade ile, ne Türkiye’yi yöneten herhangi bir kişi veya kurumu etkilemeyi, ne de halkı haberin gücünü kullanarak yönlendirmeyi düşünmüyoruz. Bizler bir nevi postacıyız. Görevimiz postayı alıcısına zamanında ulaştırmaktır. Bunun dışında “halkı aydınlatmak”, “halka yol göstermek”, “hükumeti yola getirmek”, “toplumu düzeltmek” gibi görevlerimiz yoktur.