Haymana İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kılıç oldu!

Uzun süredir Haymana'da görev yapan Hayri Onur’un tayininin çıkması ile birlikte Haymana'nın Yeni İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kılıç göreve başladı.

Haymana İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kılıç oldu!

Yaklaşık 2 buçuk yıldır Haymana İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapan Hayri Onur’un tayini Pursaklar Emniyet Müdürlüğü’ne çıktı.

Müdür Onur’un Haymana'dan ayrılmasının ardından Ankara Altındağ’dan Haymana İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Fatih Kılıç, görevine başladı.

42 yaşında Evli ve 2 çocuk babası olan Kılıç, aslen Erzurumlu, ancak doğma büyüme Ankara’lı.

Yeni Haymana Emniyet Müdürü Kılıç, 1993 yılında Polis Kolejinde mesleğe merhaba demiş. 1997-2001 yılları arasında da Polis Akademisinde eğitim görmüş. Göreve de İstanbul Fatih’te başlamış. Askerlik görevinin ardından tekrar İstanbul’un çeşitli ilçelerinde narkotik, devlet büyükleri koruma şube ve 17-25 Aralık olaylarında siber suçlarla mücade birimlerinde görevine devam etmiş. Şark görevi için gittiği Iğdır-Dilucu sınır bölgesinde de görevde bulunmuş.

İstanbul’un ardından Eskişehir’in Odunpazarı Çevik kuvvet ve spor güvenlik şubelerinde şube müdürü olarak görev yapmış. Geçen yıl ise Ankara Altındağ’da İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı yaptıktan sonra Haymana'ya tayin oldu.

Haymana İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kılıç Haymana’ya daha önceleri de geldiğini ve çok iyi tanıdığını belirterek şunları söyledi; “Polislik görevim boyunca hep sahada oldum ve bunu seviyorum. Önceliğimiz vatanımız, milletimiz ve devletimiz için görevimizi en iyi şekilde yapmaktır. Elbette vatandaşa hizmet etmek ve faydalı olmak birinci vazifemizdir. Kapımız herkse açıktır. Her türlü sorun, şikayetle yakından ilgilenerek devletimizin sıcak yüzünü vatandaşımıza göstereceğiz. Hepimize hayırlı olsun” dedi

HAMZA KABASAKAL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER