Melih Gökçek'ten Gökhan Özoğuz'a tepki! 'İspat edemeyen şerefsizdir'

Gökhan Özoğuz'un eleştirisi Melih Gökçek'i Kızdırdı.

Melih Gökçek'ten Gökhan Özoğuz'a tepki! 'İspat edemeyen şerefsizdir'

Ankara Hacı Bayram Veli türbesinin önünde bir motosikletlinin drift yaparak kendini videoya çekmesinin ardından Melih Gökçek'in Mansur Yavaşı suçlaması ve söz konusu eylemi yapan şahsın Mansur Yavaş'ın adamı olduğunu iddia edip, konuyu yılın sıkandalı... Mansur Yavaş’ın yakın adamlarından Alper Kaya, kent konseyinin ve basın müşaviri Volkan Gültekin’in talimatı ile Hacı Bayram-I Veli hazretlerinin türbesi önünde şerefsizce motosikletle drift yaptı. Mansur Yavaş başka yer bulamadın mı? Tam CHP’li oldun..."  söz konusu eylemi yapan şahsın Mansur Yavaş'ın adamlarından biri olduğunu iddia etmesi üzerine tepki çekti. 

Konu ile ilgili daha sonra ortaya atılan Alper Kaya isimli kişinin hem Osman Gökçek'in okul arkadaşı olduğu hem de Beyaz TV'de sunuculuk yaptığı iddiası üzerine Gökçek,  Athena grubu solisti Gökhan Özoğuz tarafından eleştiri bombardımanına tutuldu. 

Şarkıcı Özoğuz, söz konusu iddia ile ilgili, "İşte bunun gibi sahte hareketler yapanlar olduğu için, kimsenin yapılan haberlere, Sahte hayalet hesaplarla yalandan Gündem olan başlığına ve o taraftan yapılan hiçbir şeye inancı ve güveni kalmadı. Yalan rüzgarla Gemi yol almaz!" ifadelerini kullanmıştı.

screenshot-1-YMZ3

Özoğuzdan bu eleştiriyi sosyal medyadan alıntılayarak ceavp veren Gökçek, "Gökhan 'Söylediğini ispat eden şerefli, edemeyen şerefsizdir' sözüne katılır mısın? Katılırsan sana birkaç sorum olacak. Cevap vermezsen zaten cevabı almış olacağız"  diyerek tepki gösterdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER