Esra Erol'ün canlı yayın konuğu koronavirüs olduğunu söyledi. Esra Erol şok oldu

Atv ekranlarında hafta içi her gün 'Esra Erol'la' adlı program ile çıkan Esra Erol canlı yayına konuk olarak aldığı bir kadının koronavirüsüm ama hafif atlatıyorum demesi üzerine şok oldu.

Esra Erol'ün canlı yayın konuğu koronavirüs olduğunu söyledi. Esra Erol şok oldu

ATV'de haftaiçi her gün canlı olarak yayınlanan Esra Erol'da programında bugün yaşanan olaylar sosyal medyanın konusu oldu. Rakiplerinin aksine salgına inat  hala canlı yayınlarına devam eden Esra Erol'da stüdyosunda yaşananlar ekran başındakileri en çok da Esra Erol'u şok etti. 

Esra Erol, canlı yayında konuğunun koronavirüs olduğunu öğrendi ...

Canlı yayınla sıra dışı olayları aydınlattığı programındaki kadın konuk 'Bana Korona teşhisi koydular' deyince Esra Erol'un canlı yayında yaşadığı şok ve tedirginlik ekranlara yansıdı.

Bir süre ne yapacağını bilmeyen Esra Erol bozuntuya vermemek için telaşlı bir şekilde etrafına baktı, soğuk kanlığını korumaya çalıştı fakat  o anları sosyal medyanın diline düştü. 

"Bana Korona teşhisi koydular ama ben hafif geçiriyormuşum" sözleri karşısında tedirginliğini saklayamayan Erol konuğuna "Şu anda tedavi sürecinde misiniz" diye sordu.

 

Esra Erol'un panik hallerini anlayan canlı yayın konuğu ise "Hayır, geçti artık iyi oldum. Çok şükür atlattım onu. Kızım bana yardımcı oldu. Allah razı olsun" diyerek hem Esra Erol'u hem de ekran başındakileri rahatlatmaya çalıştı. Fakat Ersra Erol'un o panik halleri sosyal medyanın konusu oldu, onlarca komik yorum yapıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER