Bir bu eksikti: Instagram hikayelere 'kat çıkıyor!'

İnstagramdan devrim gibi yenilik. Artık Instagram hikayeler arayüzü çok daha fazla hikayeye ev sahipliği yapacak, tabiri caizse Instagram hikayelere kat çıkacak

Bir bu eksikti: Instagram hikayelere 'kat çıkıyor!'

 iOS ve Android'teki üyeleribe daha rahat ve daha özgür bir uygulama kullanımı sağlamak için sık sık yenlikler yapan İnstagram, yaptığı yenilikle de sık sık eleştiriye maruz kalıyor. Binlerce instagram kullanıcısı, yeni gelen özellikleri beğenmeyip uygulamayı eleştiri yağmuruna tutuyor. 

INSTAGRAM HİKAYELERİ ÇİFT KATLI OLACAK

Hikayeler kısmının sık sık kullanıldığının farkında olan İnstagram bir yenilikle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Hikayelerin aynı anda çok fazla bir şekilde sıralanması için yapılan çalışmalar sonucunda  çift katlı hikayeler özelliği ile karşımıza çıkan İnstagram hikayeleri artık tek sıra halinde değil de çift bir sıra halinde gözükecek. Bu şekilde de hikaye kutucukları çok daha düzenli ve çok daha hızlı bir şekilde sıralanabilecek.

Instagram çift katlı hikayeler

INSTAGRAM ÇİFT KATLI HİKAYELER DÖNEMİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İnsangram  Çift katlı hikayeler özelliğine geçiş için çalışmalarını sürdürüyor.Türkiyedeki kullanıcılar da dahil olmak üzere birçok Instagram kullanıcısı halihazırda bu özelliği test ediyor. Ancak sosyal medya üzerinden gelen tepkiler, bu sıralamanın kötü göründüğü şeklinde. Test sürecinin bitimiyle birlikte Instagram'ı zorlu bir karar bekliyor gibi görünüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER