AK Partili kadın kolları başkanının "Kızmayın sakın" diyerek Erdoğan'a söylediği söz, toplantıya damga vurdu

Video konferans yoluyla Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Partili il ve belediye başkanlarıyla bir araya gelerek konferans gerçekleştirdi. Konferansa AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Erdoğan'a "Allah çocuklarımın ömrünü alsın size versin" demesi damgasını vurdu.

AK Partili kadın kolları başkanının "Kızmayın sakın" diyerek Erdoğan'a söylediği söz, toplantıya damga vurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Parti il ve ilçe başkanlarıyla konferans gerçekleştirdi. Koronavirüs tedbiri kapsamında video konferans yoluyla yapılan konferansa Çorum'da AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günal, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur katıldı. 

Toplantı sırasında söz alarak Cumhurbaşkanı Erdoğanla konuşan AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Kızmayın sakın ben bir şey söyleyeceğim. İnsan kendi ömründen geçebilir. Ama bazen diyorum ki, çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke için o kadar önemlisiniz" diye konuşması sosyal medyada gündemden düşmedi. 

Demir'in sözlerine karşılık Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Haşa, Allah onları en güzel şekilde yetiştirmek nasip etsin" cevabı verdi.

AK Partili kadın kolları başkanının 'Kızmayın sakın' diyerek Erdoğan'a söylediği söz, toplantıya damga vurdu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER